Nowości
ZESTAW MINERALNY

PROMOCJA CZERWIEC 2018 Aby uzyskać maksymalnie najlepsze rezultaty w pielęgnacji skóry, przygotowaliśmy zestawy do pielęgnacji, zawierające starannie wyselekcjonowane produkty, które uwzględniają biologiczne funkcje skóry podczas długiego okresu użytkowania. Przy zakupie zestawu kosmetyków...

więcej
Marzec 2018 WHITE CONCEPT LINIA

White concept – nowy system do bezpiecznej pielęgnacji skóry z plamami pigmentacyjnymi. Zawiera kompleks kilku wzajemnie oddziaływujących składników aktywnych powodujących rozjaśnienie skóry. Mechanizm działania składników został potwierdzony IN VIVO...

więcej

My Secret EXCLUSIVE EYE CREAM

Wstęp Nowości My Secret EXCLUSIVE EYE CREAM

Okazało się, że HITEM marcowych sprzedaży jest NOWOŚĆ linii MY SECRET - EXCLUSIVE EYE CREAM - nowoczesna technologia i bogaty skład, by efektywnej dbać o okolice oczu.Utrzymuje równowagę nawilżenia i zapobiega wysuszaniu skóry, które jest najczęstszą przyczyną tworzenia się zmarszczek. 

Dzięki działaniu wygładzającemu przeciwdziała oznakom czasu i nadaje oczom blasku. Substancje aktywne ponadto chronią skórę przed wpływami zewnętrznymi i zmianami pogody.

 

Działanie substancji aktywnych:
• głęboko nawilża i intensywnie odżywia okolice oczu
• zapobiega powstawaniu zmarszczek, natychmiast po aplikacji optycznie je wygładza 
• delikatnej skórze oczu dodaje energii i poprawia jakość skóry
• daje absolutny komfort

 

Substancje aktywne:
Alteromonas głębokomorskich alg* - stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Działa jak natychmiastowy, optyczny wypełniacz zmarszczek i to zaraz po aplikacji.
* udowodnione działanie optycznego zmniejszenia głębokości zmarszczek o 15%, do 6 godzin po zastosowaniu.

Kwas hialuronowy II generacji* - w odróżnieniu od poprzednich form, działa na poziomie komunikacji międzykomórkowej, zapewnia długotrwałe nawilżenie i natychmiastowy efekt ujędrniający.
* cząsteczki o masie od 50 do 3000 kDa (jednostka masy atomowej Dalton)

Alfa-Bisabolol - naturalny składnik łagodzący.
Medilan ™ - ma zdolność tworzenia podwójnej warstwy lipidowej, regeneruje powierzchnię skóry.

Masło shea (shea butter) - naturalny surowiec do ochrony skóry

Copyright 2017 - 2018 © ForlifeMadaga