Pocztówki z targów LNE Kraków 11.2017

Wstęp Pocztówki z targów LNE Kraków 11.2017

 

Zakończyły się kolejne targi kosmetyczne LNE w Krakowie. 
Jak zawsze spędziliśmy przemiłe chwile z naszymi klientami, którym dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. 
W prezentowanej przez nas ofercie była cała gama produkcji firmy For Life & Madaga wraz z nowością - linią Nature Bio Active. 
Podczas targów rozdawaliśmy darmowe próbki naszych kosmetyków. Chętnych z Państwa, którzy są zainteresowani wypróbowaniem naszych produktów prosimy o kontakt - pocztą wyślemy darmowe próbki do przetestowania (dotyczy salonów, jak i klienta indywidualnego). 
W trakcie trwania targów, kosmetyczki i specjaliści medycyny estetycznej mieli możliwość wykorzystać wystąpienie Pani Pauliny Kaletka na wykładzie dotyczącym pielęgnacji i regeneracji uszkodzonej barierowej funkcji skóry po procedurach dermokosmetycznych przy pomocy preparatu Reha Special. Mamy nadzieję, że jak wykład, tak i nasza oferta spodobała się Państwu i nie możemy doczekać się następnego przyjazdu do Krakowa i Warszawy w przyszłym roku.

 

Nie mogę ale również zapomnieć podziękować naszym miłym kolegom, Paniom Anecie, Roksanie oraz Pani Paulinie, jako i Panu Damianowi za ich profesjonalność podczas reprezentacji firmy For Life w Polsce.


Targi są już przeszłością i trzeba planować następne kroki na drodze rozwoju firmy na rynku polskim.


Załączam jeszcze parę zdjęć by przypomnieć atmosferę tego wydarzenia.

 

Zespół For Life & Madaga

Copyright 2017 © ForlifeMadaga