Nowości
ZESTAW ANTISTRESS LIFTING - KOMPLETNA PIELĘGNACJA CERY DOJRZAŁEJ I ZMĘCZONEJ

PROMOCJA PAŹDZIERNIK 2018 Maksymalne najlepsze rezultaty w pielęgnacji skóry uzyskasz tylko dzięki regularnej opiece o swoją cerę. Kup cały zestaw naszych kosmetyków i zaoszczędź do 30 % w porównaniu z ceną...

więcej
ZESTAW MINERALNY

PROMOCJA CZERWIEC 2018 Aby uzyskać maksymalnie najlepsze rezultaty w pielęgnacji skóry, przygotowaliśmy zestawy do pielęgnacji, zawierające starannie wyselekcjonowane produkty, które uwzględniają biologiczne funkcje skóry podczas długiego okresu użytkowania. Przy zakupie zestawu kosmetyków...

więcej

TARGI LNE 11.2018

Wstęp TARGI LNE 11.2018

Zapraszamy na stanowisko For Life & Madaga na kongresie i targach LNE, które odbędą się 17-18 listopada w Krakowie w centrum EXPOKraków, ul. Galicyjska 9.


 

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w wykładzie, który odbędzie się 18 listopada o godz. 11:00 w sali Budapeszt, poprowadzi go nasz główny szkoleniowiec pani Paulina Kaletka, temat wykładu będzie dotyczył pielęgnacji i regeneracji uszkodzonej barierowej funkcji skóry po procedurach dermokosmetycznych.


 

Już dziś zachęcamy do zarezerwowania listopadowego weekendu i przyjazdu do Krakowa - miejsca w którym w tym czasie, będzie biło serce branży!

Copyright 2017 - 2018 © ForlifeMadaga